Саме так. Але педагогічна свобода, надана вчителю, дозволяє йому викладати цей курс як інтегровано, так і ні. Реалізувати усі змістові лінії мовно-літературної ОГ можна як в комплексі, так і ні. (Як і інтегрований курс «Мистецтво», наприклад). І абсолютно логічним буде приділяти однакову кількість часу в контексті цього інтегрованого курсу усім змістовим лініям освітньої галузі.
Але помилки в розкладі немає. Оскільки це всього-лише бачення. Одне бачення одного конкретного вчителя. Не більше. Це не інструкція до дій. А всього-лиш погляд. Один з багатьох. :)
А ще — є інтеграція на рівні форми і змісту. І якщо, скажімо, у вівторок, вчитель приділятиме увагу реалізації очікуваних результатів ДС за змістовими лініями «Взаємодіємо усно», «Читаємо» і «Досліджуємо медіа», при цьому формально приділяючи увагу лише усній діяльності, то чи можна це назвати письмом? Ні, тому що фактично — це читання. Але чи можна сказати, що це відокремлений предмет? Теж ні, тому що реалізуємо ми очікувані результати усієї галузі.
В будь-якому випадку, варіацій на тему може бути безліч. І такий варіант теж має право на існування)
Але помилки в розкладі немає. Оскільки це всього-лише бачення. Одне бачення одного конкретного вчителя. Не більше. Це не інструкція до дій. А всього-лиш погляд. Один з багатьох. :)
А ще — є інтеграція на рівні форми і змісту. І якщо, скажімо, у вівторок, вчитель приділятиме увагу реалізації очікуваних результатів ДС за змістовими лініями «Взаємодіємо усно», «Читаємо» і «Досліджуємо медіа», при цьому формально приділяючи увагу лише усній діяльності, то чи можна це назвати письмом? Ні, тому що фактично — це читання. Але чи можна сказати, що це відокремлений предмет? Теж ні, тому що реалізуємо ми очікувані результати усієї галузі.
В будь-якому випадку, варіацій на тему може бути безліч. І такий варіант теж має право на існування)