Курси програмування для дітей у школі Main School
Курси програмування для дітей віком від 7 до 16 років у школі Main School https://itschool.ua/ відкривають унікальні можливості для розвитку навичок у сфері IT, дизайну та відеомонтажу. Заняття проходять у комфортній атмосфері з використанням інноваційних технологій та проєктного навчання, що допомагає формувати не лише технічні, а й важливі soft skills.
Програма навчання включає освоєння сучасних мов програмування, робототехніки, створення ігор і сайтів, віртуальної реальності, цифрової безпеки, а також роботу з медіа-інструментами. Діти отримують практичні навички та досвід створення власних проектів, що є чудовим фундаментом для майбутньої кар'єри в IT-сфері.
Заняття проводяться у невеликих групах до 12 осіб, що дозволяє викладачам приділяти увагу кожному учневі та створювати умови для самостійного розв'язання завдань. Безкоштовні майстер-класи щосуботи знайомлять дітей з основами Roblox Studio, 3D-моделювання та Arduino в онлайн-форматі.
Main School пропонує доступні ціни та гнучкий графік занять, поєднуючи навчання з ігровою формою та активним відпочинком. Ці курси — чудова інвестиція в розвиток дитини, яка допоможе розкрити її потенціал і зробити перші кроки у світі сучасних технологій.
Коментарі