Як скласти розклад у 1 класі відповідно до нового Державного стандарту?

100 шкіл України 2017 року долучились до Всеукраїнського експерименту з питань розроблення, апробації та впровадження навчально-методичного забезпечення діяльності початкової школи відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Першокласники, які братимуть участь в експерименті, вивчатимуть новий предмет – інтегрований курс «Я досліджую світ». Відповідно до наказу МОН України від 16.08.2017 р № 1181, на інтегрований курс у першому класі передбачено 7 годин на тиждень. Як розподілити навчальний час, аби усі 6 галузей, які вивчаються у контексті інтегрованого курсу, були реалізованими?

Вчитель, отримавши педагогічну свободу, може самостійно визначати способи інтеграції освітніх галузей, важливо лише зрозуміти: поєднувати навчальний матеріал варто так, аби у контексті інтегрованого заняття в учнів формувалось цілісне сприйняття світу.

І, звичайно, курс "Я досліджую світ" має стояти першим уроком кожного дня, оскільки кожного дня у контексті цього інтегрованого курсу має проходити практика "Ранкова зустріч"

Орієнтовний розклад навчальних занять у 1 класі з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти:

Нагадуємо! Цей розклад є лише орієнтовним зразком. І так - він відображає поділ навчальних предметів за програмою під авторством Р..Б.Шияна і може використовуватись вчителями, які обрали для реалізації Типову освітню програму НУШ-2.

А ось - орієнтовний зразок розкладу за програмою НУШ-1. Користуйтесь)

Важливо! При повному або частковому копіюванні інформації, посилання на ukrom.in.uaобов'язкове.

28.08.2017 17:23
141296

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?